PROJEKTI TULEMUSED

NWOW4NET-ZERO projekti väljundid võimendavad uusi töö- ja töökorraldusviise, mis on ajendatud digitaalsete lahenduste suuremast kasutamisest, et aidata kaasa ELi süsinikuneutraalsuse eesmärgi saavutamisele tööriistakasti ja personalispetsialistidele pühendatud koolituse kaudu

KOOLITUSVAHENDITE KOMPLEKTID

1. tulemuse eesmärk on luua kolm töövahendit personalitavade kohandamiseks infotehnoloogia, liikuvuse ja jätkusuutlikkuse uute suundumustega, mis mõjutavad kaasaegseid töökohti.

ÕPITEED

Tulemus 2 eesmärk on luua personalispetsialistidele isikupärastatud õppeteed, et omandada kolm tööriistakomplekti hübriidtöös, tööliikuvuses ja IT vastutustundlikus kasutamises.

MÕJU TÖÖRIIST

Tulemuse 3 eesmärk on töötada välja mõju hindamise metoodika, tööriistade valik ja samm-sammulised juhised, et aidata kasutajaid ja näidata neile tööriistakomplektide kasutamise eeliseid.

INTERAKTIIVSED TÖÖRIISTAKOMPLEKTID

Tulemuse 4 eesmärk on digitaliseerida kolm tööriistakomplekti ja õppeteed, muutes need interaktiivseks, kohandatavaks kõigi kontekstidega ja hinnatavaks kõigile kasutajatele.
NWoW4Net-Zero projekt toetab tulevikku suunatud õppekavade väljatöötamist, mis täiendavad personalispetsialistide oskusi ja võimaldavad neil saada tõelisteks muutuste elluviijateks organisatsioonides ja ühiskondades, kes töötavad süsinikujalajälje heitkoguste vähendamise nimel ja propageerivad liikuvusvalikuid.
PROJECT COORDINATOR

Center for Knowledge Management

11. Oktomvri 25,
1000 Skopje, North Macedonia
https://knowledge-center.org
info@knowledge-center.org
NWoW4Net-Zero-opacity50_2.png
Erasmus Logo
NA Logo